Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288422

Tööpakkumise number

288422

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset ja rõõmsameelset administraatorit.

Nõudmised kandidaadile

- esinduslik välimus;
- pingetaluvus;
- tahe töötada just nimelt administraatorina;
- eesti, inglise, vene keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- arvuti kontoritarkvara tundmine ( word, excel );
- vanus 20-35 eluaastat

Pakume ettevõtte siseseid soodustusi, huvitavat ja mitmekeskist tööd, koolitusi ning väljaõpet kohapeal.

Lisainfo

Töö on nii öisetes kui ka päevastes vahetustes (12h).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. november 2012
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
Palk vastavalt võimetele.

Humala Hostel on hubane 15 toaga vastavatud majutusasutus. Kompleksi kuulub veel lobby baar ja tulevikus erinevate maade köökidest koosnev restoranide kompleks ning Day Spa. Humala Hostelis on suur banketisaal, kus saab korralda erinevaid üritusi.