Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368699

Tööpakkumise number

368699

Töö kirjeldus

• klientide sõbralik teenindamine
• klientide hoolitsustesse registreerimine ja igakülgne nõustamine
• klientide vastuvõtmine ja hoolitsustesse juhatamine
• ilutoodete müük
• ilusalongi üldtelefonile ja e-mailidele vastamine
• ilusalongi igapäevase töö sujuvuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus
• arvuti kasutamise oskus
• soov suhelda erinevate inimestega
• arusaam korrektsest klienditeenindusest ja telefonisuhtlusest
• hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
• inglise ja soome keele oskus heal tasemel
• vene keele oskus suhtlustasandil
• oskus planeerida tööülesandeid ja oma tööaega
• paindlikkus ja vastutulelikkus
• positiivne ellusuhtumine, kohusetundlikkus, täpsus

Ettevõte pakub

• häid töötingimusi ja sõbralikku meeskonda
• kaasaegset töökeskonda Tallinna kesklinna ilusalongis
• arenemisvõimalusi
• väljaõpet enne tööle asumist
• põhipalk+ tulemustasu
• paindlikku tööaega
• stabiilset töökohta töölepingu alusel

Lisainfo

Kandideerimeseks saada pildiga CV tegevjuhile
e-maili teel: js(at)freyaestetica.com
Kontakttelefon : +372 555 808 99
Lisainfo: www.freyaestetica.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2015
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 500 kuni 1000 EUR kuus

Freya Estetica OÜ tegutseb kosmetoloogia ja
esteetilise meditsiini valdkonnas. Pakume oma
klientidele komplekset lähenemist näo- ja
kehahooldusele. Täiustame oma teenuseid ja
pakume pidevalt kliendile midagi uut. Meie
eeliseks on innovatiivset kõrge efektiivsusega
tehnoloogiad Exilis Elite, NNM ja Lymphastim, mis
lahendavad iluprobleemid.