Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280416

Tööpakkumise number

280416

Töö kirjeldus

• külastajate professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
• pakutavate hotelliteenuste põhjalik tundmine ja aktiivne müük
• külastajate sisse- ja väljaregistreerimine
• maksete sooritamine
• hotelliprogrammi administreerimine
• ettevõttesisese info liikumise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus erialal
• väga hea eesti keele oskus, inglise-, soome- ja vene keele oskus heal tasemel
• hea arvutikasutamise oskus, kasuks tuleb Fidelio programmi tundmine
• isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, avatus, ausus, kohusetunne, täpsus, hea pingetaluvus, orienteeritus meeskonnatööle ja positiivne ellusuhtumine
• soov teenindajana töötada

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• erialast koolitust
• ettevõttesiseseid soodustusi
• sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel ja arvestada tuleb sealhulgas töötamisega nädalavahetustel, riiklikel pühadel, öösiti.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2012

Strand SPA ja Konverentsihotell on neljatärnihotell Pärnus. Meie eeliseks ürituste korraldamise kohana on mitmed erineva suurusega konverentsisaalid, lai teenuste valik ja paindlikkus. Oleme külalislahkuse äris ja meie eesmärgiks on aidata kliendil saavutada oma üritusele püstitatud eesmärk.
Pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, tubli meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Kui sul on huvi ja kirg turismivaldkonna vastu, siis Sul on võimalus kandideerida meie meeskonna liikmeks.