Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359338

Tööpakkumise number

359338

Töö kirjeldus

Seoses koolimaja laienduse valmimisega pakume alates 27.oktoobrist 2014 tööd administraatorile. Ametikoht suurusega 1,0. Tööaeg alates kell 7.30.

Tööülesanded:
Õpilaste, lastevanemate ja külaliste suunamine ja abistamine
Korra jälgimine ja tagamine
Võtmete väljastamine allkirja vastu ja võtmete tagastamise kontrollimine
Oma piirkonnas oleva territooriumi puhtuse tagamine
Koolimaja avamine ja sulgemine vastavalt kokkuleppele

Nõudmised kandidaadile

loetletud töödeks vajalikud oskused ja teadmised
algatus- ja vastutusvõime
ausus, usaldusväärsus ja sõbralikkus
hea töötahe
iseseisvus oma töö planeerimisel
töö on sobiv pensionärile

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostust
arenemisvõimalusi
häid töötingimusi
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 410 EUR kuus

Jüri Gümnaasium asub Harjumaal Rae vallas Jüris, mis paikneb 12 km Tallinnast Tartu suunas.
Kool töötab ühises kompleksis koos kolme asutusega: Rae Huvialakool, Jüri Raamatukogu ja Rae valla Spordikeskus. Koolikompleks on täielikult rekonstrueeritud Kompleksi koosseisu kuuluvad: algkoolimaja, õppekorpus, spordisaalid, ujula, raamatukogu, staadion, harjutusväljakud. Koolis õpib 1010 õpilast ja töötab 150 töötajat.
Lähiajal valmivad koolikompleksi laiendustena gümnaasiumimaja ja pallihall.