Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515846

Administraator d päikeses (Rocca Al Mare keskus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
-klientide abistamine ja nõustamine
-aktiivne teenuste ja toodete müük
-arveldamine klientidega
-kassaarveldused ja üleandmine
-töö arvutiga

Ootused kandidaadile

-ausus ja usaldusväärsus
-hea suhtlemisoskus
-iseseisvus ja korrektsus töös
-kohusetundlikkus
-korrektne välimus
-õppimisvalmidus
-pingetaluvus
-eelnev töökogemus klienditeeninduses
-arvutioskus
-valmisolek töötada graafiku alusel (täiskoormusel)

Ettevõte pakub

-ajakohast töökeskkonda
-aktiivset eneseteostusvõimalust
-konkurentsivõimelist töötasu
-tööd graafiku alusel

Lisainfo

Pakume tööd meie Rocca Al Mare Keskuse d päike päevituskeskusesse. Võtame tööle osalise koormusega (0,5 kohta) rõõmsameelse ja tööka neiu.
Kontakteerume kandidaatidega, kes pääsevad edasi vestlusvooru, intervjuule.

Tööpakkumise number
#515846

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2018

d päike – see on päevituskeskuste kett, mis ühendab endas tippkvaliteeti päevitamises, kõrgtehnoloogiat maailma turuliidrilt Ergoline ja professionaalse väljaõppe saanud päevituse konsultante.
Meie eesmärgiks on pakkuda igale kliendile individuaalset konsultatsiooni ning läbi garanteeritud päevitustulemuse ka lõõgastust ja vabanemist argipäeva rutiinist 17 aastat kogemust!.

Vaata rohkem