Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732775

Administraator büroohoonetes (päevane tööaeg)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • külastajate läbipääsu tagamine;
  • ringkäikude tegemine objektil;
  • probleemide ennetamine ja turvatunde loomine;
  • häiretele reageerimine.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 19 aastat ja vähemalt keskharidus;
  • kohtulikult karistamata ja B2 tasemel eesti keel;
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • esinduslik välimus, positiivne eluhoiak;
  • julgus ja võime lahendada pingelisi olukordi.

  • täistööaeg graafiku alusel E-R 08:00- 18:00 (keskmiselt 4 päeva nädalas)

  • stabiilset töökohta ja sõbralikku kollektiivi;

  • paindlikku töögraafikut ja täienduskoolitusi;

  • sportimissoodustusi ning karjäärivõimalusi;

  • tasuta vormiriietust.

Tööpakkumise number
#732775

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
27. september 2021

Forusel on Eesti turul uus ja ainulaadne lähenemine kinnisvara teenindamisele. Esimesena Eestis haldame, hooldame ja valvame kinnisvara ühe tervikliku teenusena. Innovatsioon on meie stiil ja me soovime olla selle valdkonna arengus teerajajad ning arvamusliidrid! Kui Sinus on rohkelt visiooni ja ambitsiooni ning Sa soovid selles vägevas ettevõtmises kaasa lüüa, siis ootame Sind meie kokkuhoidvasse tiimi!

Foruse kaubamärk sündis USS Security Eesti AS, Securitas Eesti AS ja Ermeesia OÜ ühendamisel
2021. aastal. Kolme ettevõtte kogemused, teadmised ja kaasaegsed tehnoloogiad aitavad meil luua tipptasemel nutikaid lahendusi, teenuseid ja kaasata oma meeskonda suurepäraseid tegijaid.

Vaata rohkem