Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #629244

Abitöötaja detsembriks Narvas

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupade toimetamine laost müügisaali
- Vajadusel komplekteerimine, inventuurides osalemine
- Taara vastuvõtmine ja ladustamine
- Lao- ja müügisaali piirkonna korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Abivalmis meeskonnaliige
- Täpne ja kiire
- Hea füüsilise vastupidavusega raskuste teisaldamisel
- Valmis töötama graafiku alusel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume professionaalset ja toetavat meeskonda,
kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#629244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
26. november 2019

AS Kaupmees & KO on Eesti juhtiv hulgikaubandusgrupp, kuhu kuulub seitse Cash & Carry tüüpi kauplus-ladu üle Eesti ning keskladu Tallinnas. Meie kliendid hindavad firma laia tootevalikut ning professionaalset suhtumist oma partneritesse.

Vaata rohkem