Värsked tööpakkumised

Abitööline trükikojas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600212

Tööpakkumise number

600212

Töö kirjeldus

Järeltöötlemine ja muud abitööd reklaammaterjalide tootmisel.
Töö 2-s vahetuses E - R

Nõudmised kandidaadile

Hea füüsiline vorm.
Töötahe ja kohusetunne.
Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmises.

Hooajalist tööd (vähemalt 2 kuud) , sobivusel pikaajalist töösuhet.
Töö E - R 2-s vahetuses (08 : 00 - 16:30 ; 13:30 - 22:00), võimalus töötada paindliku graafiku alusel.
Töötasu 5,85 € tunnis (bruto)

Lisainfo

Pakume ajutist tööd järeltöötleja / lihttöölise kohale (sobivuse puhul pikem töösuhe)
Vajalik eesti keele oskus suhtlustasandil.
Töö sobib ka üliõpilastele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
29. mai 2019

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.