Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629186

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Tsehhisisesed transporttööd telfriga ja tõstukiga
* Materjalide ja konstruktsioonide mahalaadimine ja pealelaadimine autotranspordile
* Konstruktsioonide pakkimine
* Detailide puhastamine
* Muud töödejuhataja korralduste täitmine tööplatside ja laoplatside korrashoiul.

Nõudmised kandidaadile

* Soovitavalt eelnev töökogemus tootmises;
* Hea tervis;
* Kohusetundlikkus ja korrektsus;
* Iseseisvus ja initsiatiivikus;

Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd;
* Arenguvõimalust;
* Koolitusi

Tööpakkumise number
#629186

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7.26 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
24. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
25. november 2019

Pentamet OÜ asutati aastal 2000, kuid tema ajalugu ulatub tagasi aastasse 1989. Pentamet OÜ-s töötab 18 spetsialisti. Meie kasutada on 1600 m² tootmispinda. Pentamet OÜ põhitooteks on elastsete sõlmede (kompensaatorite) tootmine tselluloosi- ja energiatööstusele. Lisaks valmistame veel mitmeid erinevaid tooteid tselluloosi- ja energiatööstusele (õhukanalid, aerofoilid ja põletid) ning muid erinevaid konstruktsioone (tööstusliku filtri korpused, konveieri osad jne). Põhiliselt kasutatavad materjalid on: teras, roostevaba teras, molübdeen ja Corten paksusega 1 – 20mm.

Vaata rohkem

You are applying to:
Abitööline