Värsked tööpakkumised

Abitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583948

Tööpakkumise number

583948

Töö kirjeldus

* Tsehhisisesed transporttööd telfriga ja tõstukiga
* Materjalide ja konstruktsioonide mahalaadimine ja pealelaadimine autotranspordile
* Konstruktsioonide pakkimine
* Detailide puhastamine
* Muud töödejuhataja korralduste täitmine tööplatside ja laoplatside korrashoiul.

Nõudmised kandidaadile

* Soovitavalt eelnev töökogemus tootmises;
* Hea tervis;
* Kohusetundlikkus ja korrektsus;
* Iseseisvus ja initsiatiivikus;

Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd;
* Arenguvõimalust;
* Koolitusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
7. märts 2019
Brutopalk:
Alates 7.26 kuni 8 EUR tunnis

Pentamet OÜ asutati aastal 2000, kuid tema ajalugu ulatub tagasi aastasse 1989. Pentamet OÜ-s töötab 18 spetsialisti. Meie kasutada on 1600 m² tootmispinda. Pentamet OÜ põhitooteks on elastsete sõlmede (kompensaatorite) tootmine tselluloosi- ja energiatööstusele. Lisaks valmistame veel mitmeid erinevaid tooteid tselluloosi- ja energiatööstusele (õhukanalid, aerofoilid ja põletid) ning muid erinevaid konstruktsioone (tööstusliku filtri korpused, konveieri osad jne). Põhiliselt kasutatavad materjalid on: teras, roostevaba teras, molübdeen ja Corten paksusega 1 – 20mm.