Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605622

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame tähtajalise lepinguga abitöölisi, et toetada puhkuste perioodi ja suurenenud töömahtu. Töö toimub 12h vahetustega, graafik 2 päeval, 2 öösel, 4 vaba.

Tööülesanded:
Töötamine tootmisseadmetel
Abioperatsioonide teostamine
Seadmete hooldustöödel abistamine

Kasuks tuleb:
positiivne suhtumine ja hoolsus
kohusetundlikkus, koostöövalmidus ja töökus
eesti keele või vene keele oskus

Ootused kandidaadile

Laitmatu töödistsipliin
Kohuse- ja vastutustundlikkus
Valmisolek vahetustega tööks

Ettevõte pakub

täiskohaga tööd
kaasaegset töökeskkonda
graafikuga tööd 2 päeval, 2 öösel, 4 vaba
tähtajalist lepingut aasta lõpuni, koostöö sobivusel võimalik pikendada leping tähtajatuks.
Palk 6,00 eur/h bruto

Tööpakkumise number
#605622
Abitööline