Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432089

Abitööline Jaapani restorani - osalise tööajaga

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on lihtsad ja sobiva ka ülikooliõpilastele lisateenistuseks:

  • Restorani korrashoid

  • Kelnerite abistamine saalis

  • Koka abistamine köögis

  • Nõudepesemine

  • Erinevad ettevalmistused (laudade katmine, üritused jne.)

Ootused kandidaadile

  • Eesti, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil

  • Hea töötaluvus ja võimet töötada võõrkeelses töökeskonnas

  • Ausus ja kohusetunne

  • Avatud, loov ja iseseisev mõtlemisoskus

  • Kolleege motiveeriv suhtumine töösse

Kasuks tuleb:

  • Eelnevad söögi tegemis kogemused

  • Jaapani keel

  • arvuti kasutus: Excel, Word, Powerpoint, Photoshop jne.

  • Eelnev kogemus kohvikus või restoranis

NB! Palume kandideerida ainult tõsise huvi korral.

  • Mitmekülgset, huvitavat ja vastutusrikast tööd osalise tööajaga.

  • Kaasaegset ja põnevat töökeskkonda

  • Sõbralikku ja professionaalset meeskonda

Lisaks:

  • Esinduslikku vormiriietust

  • Tasuta lõunad

  • Arenguvõimalused restoranis

Lisainfo

Töökoht asub: Narva mnt 15,tallinn,10132 (Pro-Kapiatli Ärikeskuse kõrval ja Center Hotelli vastas). 2-5 minuti kaugusel Tallinna Ülikoolist ja Balti Filmi- ja Meediakoolist.

Tööpakkumise number
#432089

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3.63 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Jaapani restoran Yui

Restoran Yui on rajatud Jaapani kapitalil ja kuulub Eesti ettevõtele Fukuoka Style OÜ, mis omakorda kuulub rahvusvahelisse restoraniketti Atmos Dining. Restoran Yui on ainulaadne Eestis, keskendub Jaapani Fukuoka regiooni toidkultuuri tutvustamisele ja kõgetasemeliste ning erakordsete maitseelamuste pakkumisele Tallinnas. Restorani eesmärk on tõusta parimaks Jaapani restoraniks Eestis mida külastavad inimesed ligidalt ja kaugelt.

Vaata rohkem