Abitööline
Tööpakkumise number #815461

Abitööline

VADO INTERNATIONAL OÜ
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Plastikust raamide kokkupanek

  • Filtertaskute kontroll ja komplekteerimine

Ootused kandidaadile

  • Täpne ja kohusetundlik

  • Valdab eesti keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja juhendamist töökohal töötamiseks

  • Vastutusrikast tööd arenevas ja kasvavas ettevõttes

  • Ettevõtte ühisüritusi

  • Spordikompensatsiooni

  • Tootmistulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#815461

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Abitööline Abitööline

Vado International OÜ on Vado Filter Group’i ventilatsiooni- ja õhufiltreid tootev ettevõte. Grupi koduturgudeks on Eesti ja Soome turud, kus tegutsevad ettevõtted Balti Filtrid OÜ ja Vado OY. Ettevõttes toodetakse erinevaid õhufiltreid ja tolmueristuse lahendusi. Pikaajaline kogemus ja tooteparendused garanteerivad klientidele parima ja säästlikuima lahenduse aastateks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
päev tagasi
OPERAATOR KEILA JAZZ PESUTÄNAVAS Express Pesulad OÜ
UUS
päev tagasi
OPERAATOR KEILA JAZZ PESUTÄNAVAS Express Pesulad OÜ • Harjumaa
Keila
UUS
2 p. tagasi
PLOMMIJA ESTEVE AS
UUS
2 p. tagasi
PLOMMIJA ESTEVE AS • Harjumaa
Paldiski
6 p. tagasi
LAOOPERAATOR Sami Masinakeskus OÜ
6 p. tagasi
LAOOPERAATOR Sami Masinakeskus OÜ • Harjumaa
Saue
5 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE METALLITSEHHI ASULA OÜ
1800 - 2300 €/kuus
5 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE METALLITSEHHI ASULA OÜ • Harjumaa
Saue
3 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA KEILA TEENINDUSJAAMA Olerex AS
Veebipõhine värbamine
KLIENDITEENINDAJA KEILA TEENINDUSJAAMA Olerex AS • Harjumaa
Keila
Vaatan kõiki
Abitööline
Abitööline