Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243167

Abitööline - ajutine, töö koheselt !

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koheselt on pakkuda tööd 1-2 päevaks abitöölisele, kelle ülesandeks oleks koliva tootmisettevõtte ruumidest tootmisjäätmete/ prahi kokku korjamine, riiulite maha võtmine ja muu seesugune töö.
Töö algus homsest, ehk Teisipäevast, 01.11.2011, töö toimub ka Kolmapäeval 02.11.2011. Töö pikkus sõltub etteantud juhistest ettevõtte esindaja poolt. Arvestada täispika tööpäevaga, ehk 8 töötunniga.
Ettevõtte ruumid asuvad Kadaka tee ja Mustamäe tee ristmikul.
Töötasuks 2,56 EUR/h bruto.

Ootused kandidaadile

- Tahe ja valmisolek teha tööd ajutiselt;
- Soovitavalt elektrialased teadmised;
- Töötahe!
- Töö sobib pigem meesterahvale!

Ettevõte pakub

- Võimalust paariks päevaks tööd saada;
- Töötasu laekub koheselt peale töö lõppemist.

Tööpakkumise number
#243167

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 2.56 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2011

Personalipunkt OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Meie eesmärk on olla heaks koostööpartneriks oma Kliendist ettevõtetele. Aitame ettevõtet seoses töötajate vajadusega nende otsingul, intervjuude ja testide korraldamisel, töösuhte vormistamisel, palga maksmisel ning kõiges muus, mis seotud personali haldamisega.

Personalipunkt OÜ kliendiks on tootmisettevõte Mustamäel, Tallinnas.

Vaata rohkem