Abiõpetaja
Tööpakkumise number #815123

Abiõpetaja

Lasteaed Väike Päike Viimsis
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Väike Päike on suurim alusharidust ja lapsehoiuteenust pakkuv eraettevõte Eestis. Oleme piirkonna kõige innovaatilisem lasteaed ja teeme oma tööd südamega!

Meie lasteaeda iseloomustavad projekt- ja õuesõpe, robootika ja digitehnoloogia kasutamine, ühtehoidev meeskond ja enesearengu toetamine.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind liituma meie päikselise perega, kui oled
✓ valmis panustama õppe- ja kasvatustööprotsessi
✓ meeskonnatööle orienteeritud
✓ uudishimulik ja uutele ideedele avatud
✓ mänguline ja loov
ja valdad eesti keelt.

Ettevõte pakub

✓ täiskoormusega tööd
✓ piirkonna kõrgeimat abiõpetaja töötasu ja lisahüvesid
✓ kaasaegset töökeskkonda
✓ paindlikku ja avatud meelt
✓ sõbralikku ja toetavat meeskonda
✓ mentori toetust esimesel tööaastal
✓ motiveerivaid koolitusi ja arendavaid koolitusi ning meeskonnaüritusi

Lisainfo

Lisainfo:
Mari Sooalu
Tel 505 6510

Tööpakkumise number
#815123

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
Abiõpetaja Abiõpetaja

Lasteaed Väike Päike asub Pärnamäe külas vaikses elurajoonis Viimsi vallas. Lasteaias on 7 rühma, mõnusad avarad ja kaasaegsed ruumid ning suur õueala. Lasteaial on oma köök ja söögisaal. Lasteaias rakendatakse muu õppetegevuse hulgas eneseregulatsiooniprogrammi, digiõpet, STEAM- ja projektõpet ning kasutatakse lapse individuaalse arengu jälgimiseks ja info edastamiseks mõeldud infosüsteemi KindieDays.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
ÕPETAJA ABI TALLINNA PADRIKU LASTEAED
ÕPETAJA ABI TALLINNA PADRIKU LASTEAED • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
LASTEAIAÕPETAJA ABI LASTEAED RUKKIRÄÄK
3 p. tagasi
LASTEAIAÕPETAJA ABI LASTEAED RUKKIRÄÄK • Tallinn
Tallinn
ÕPIABI ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium
ÕPIABI ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
ÕPETAJA ASSISTENT Lasteaed Vurr OÜ
Alates 925 €/kuus
UUS
päev tagasi
ÕPETAJA ASSISTENT Lasteaed Vurr OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
LASTEAIAÕPETAJA Pelguranna Lasteaed
Alates 1412 €/kuus