Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666403

Abiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Loo, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loo Keskkool võtab tööle abiõpetaja (0,5 kohta), kelle tööülesandeks on klassiõpetaja aitamine õppetöö läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

Väga hea meeskonna- ja koostööoskus

Ettevõte pakub

Arengu- ja enesetäiendusvõimalusi
Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
Tugimeeskonna toetust ja abi

Lisainfo

Koolil on väga hästi toimiv tugimeeskonna süsteem, mis toetab õpikeskkonda ja töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#666403

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
3. september 2020

CVKeskus.ee klient

Loo Keskkoolis õpib hetkeseisuga 575 õpilast.
Asume Jõelähtme vallas.

Vaata rohkem

Abiõpetaja