https://www.cvkeskus.ee/695425

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695425

Abikomplekteerija (HOOAJALINE, alates maist kuni septembrini)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade komplekteerimine saatelehtede järgi
  • Vajadusel markeerimine


Ootused kandidaadile

  • Eesti keel suhtlustasandil
  • Täpne ja kohusetundlik töösse suhtumine


Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja tuge kolleegidelt
  • Head kollektiivi
  • Tööd ühes vahetuses (E-N 8:30 - 17:30; R 8:30 - 16:15)
  • Vabu nädalavahetusi
  • Töökohta Mustamäel


Tööpakkumise number
#695425
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Abikomplekteerija (HOOAJALINE, alates maist kuni septembrini)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!