Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529580

Abikokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Armastad süüa teha ja tahad oma teadmisi kokandusest arendada? Paku klientidele ägedaid maitseelamusi, aita kaasa mõelda uute roogade loomisel, abista köögimeeskonda igapäevatöös. Ole aktiivne ja hakkamist täis. Pea lugu heast toidust ja kiirest tegutsemisest. Ole aus ja avatud, rõõmsameelne ja õppimishimuline. Töö köögis on põnev!

Otsime osakoormusega kokaabi!

Ootused kandidaadile

Varasem kogemus toitlustuses on alati kasuks, samas on kõige olulisem huvi ja tahtmine tööd teha ja õppida.
Ausus, julgus, positiivsus, meeskonnatöö ja professionaalsus - ikka selleks, et meie väike pere ühises rütmis hingaks. Üks kõigi ja kõik ühe eest!
Töö keeleks on meil eesti keel.
Valmidus töötada nädalavahetustel ja graafiku alusel.
Julgust, sirget selga, pingetaluvust, täpsust, kohusetunnet ja head huumorisoont - polegi ju nii palju palutud.

Saada meil oma CV ja palgasoov. Pisikene kaaskiri oleks samuti plussiks.

Viisakat töötasu, head boonussüsteemi, hea asukohaga töökohta, ägedaid kliente, uusi tuttavaid ja kokkuhoidvat perekonda.

Tööpakkumise number
#529580

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. mai 2018
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2018

Taqueria on särtsakas mehhikopärane taco- ja kokteilibaar Rotermanni kvartalis. Menüüst leiad maitsvamad road Ladina-Ameerika köögist ja suure valiku erinevaid jooke. Avame iga päev kell 11:45 ja tööpäevadel on saadaval lõunapakkumised kuni kella kolmeni. Köök on avatud iga päev kuni kell 22.00. Hubase ja vaba atmosfääriga baar asub täpselt Tallinna keskpunktis. Sõbrad kokku ja "Lets taco ´bout it!"

Vaata rohkem

Abikokk