Värsked tööpakkumised

Abikokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365489

Tööpakkumise number

365489

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda usinat abikokka, kelle ülesanneteks on toiduainete ettevalmistamine, toitude valmistamine, serveerimine, koka assisteerimine ja köögi korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et omad kogemusi kokanduses - läbi õpingute või töötamise. Oled positiivse suhtumisega ja sulle meeldib su töövaldkond. Oled otsimas pikaajalist ja stabiilset töökohta koos meeldivate töökaaslastega.
Kasuks tuleb ladus keelteoskus (eesti, inglise, vene) ja erialane haridus.

Meie väike meeskond on positiivne ja abivalmis ning pingutame koos selleks, et tagada suurepärast kvaliteeti meie toitudes ning samaväärset teenindust restorani klientidele. Meie tööõhkkond on rahulik ja meeldiv, meie käed usinad ja silmad säravad ning tööaeg paindlik. Seda kõike pakume sullegi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2014

Estonian Burger Factory on käesoleval aastal avatud burgerirestoran Tallinna kesklinnas. Pakume kvaliteetsest maheveiselihast ja värskest toorainest valmistatud omanäolisi ja tunnustatud grillburgereid, värskeid salateid ja põnevaid maiuseid.