Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626470

Abikokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. november 2019
Kuulutus aegub: 6. detsember 2019

Töö kirjeldus

Kelle peamine ülesanne on toitude valmistamine, tooraine vastuvõtmine, kontroll ja ladustamine ning köögi nõuetekohane korrashoid.

Ootused kandidaadile

-Omad erialast haridust
-Sa oled korrektne graafikutest ja kellaaegadest kinnipidaja
-Sul on suur kirg toiduvalmistamise vastu
-Oled algatusvõimeline ja kohaned kiiresti
-Sa oled kohusetundlik ja korrektne
-Sulle meeldib meeskonnatöö

Ettevõte pakub

-Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
-Huvitavat ja mitmekesist tööd
-Konkurentsivõimelist töötasu
-Tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#626470

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

Oleme Eesti Meremuuseumis tegutsev kohvik Maru oma 80-kohalise saali ja 100- kohalise terrassiga. Lisaks pakume veel cateringi-teenust nii suuremate kui väiksemate sündmuste puhul.

Vaata rohkem

Abikokk