Abikokk (Tabasalu Pihlakodu)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627352

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sind ootab ees traditsiooniline ja stabiilne koka abi töö:
- toidu valmistamiseks vajalike eeltööde tegemine;
- koka mitmekülgne abistamine;
- oma tööruumide ja –vahendite puhtuse ja korrashoiu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

See ametikoht sobib Sinule, kui oled:
- töökas ja kohusetundlik;
- armastad puhtust ja korda;
- oled usaldusväärne ja võtad kokkamist hingega;
- omad eelnevat töökogemust köögis.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Peakoka igakülgset tuge ja juhendamist sisseelamisel;
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
- kaasaegset töökeskkonda koos kaasaegsete töövahenditega;
- võimalust töötada arenevas ettevõttes;
- tööd graafiku alusel;
- konkurentsivõimelist ja stabiilset töötasu.

Lisainfo:
CV palume saata mari(at)pihlakodu.ee või läbi CV Keskuse hiljemalt 12. detsembriks 2019. a.
Lisainfo telefonil 5191 6642

Tööpakkumise number
#627352

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1008 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

Pihlakodu Tabasalu üksus on koduks neile, kes on otsustanud elu hilissügisel võtta aega iseendale ja olla vaba igapäevase majapidamisega seotud kohustustest. Selles kodus leiavad omale koha ka need, kes vajavad vähem või rohkem abi ja tuge, et endaga toime tulla. Väärtustades vananemist, toetame inimese nii kehalist, vaimset kui sotsiaalset heaolu.

Pihlakodusid haldab AS Viru Haigla, mille koosseisu kuuluvad üksused Nõmmel, Tabasalus, Tapal ja Kohtla-Järvel.

Vaata rohkem