Värsked tööpakkumised

ABIKOKK Nõlvaku lasteaias Laagris

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505838

Tööpakkumise number

505838

Firma nimi peidetud ABIKOKK Nõlvaku lasteaias Laagris

Töö kirjeldus

  • Saalist nõude toomine
  • Nõude pesemine pesumasinaga ja käsitsi
  • Põranda pesu tööpäev lõpus

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda kui oled

  • kiire ja armastad puhtust
  • saad hakkama ka pingelistes olukordades

Omalt poolt pakume toetavat ja sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi, arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises organisatsioonis ning ettevõttepoolseid soodustusi ja stabiilselt laekuvat töötasu

Lisainfo

NB Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. november 2017
Kuulutus sisestati:
9. november 2017

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust 86 erineval aadressil üle Eesti.