Värsked tööpakkumised

Abikokk, külm-kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417253

Tööpakkumise number

417253

Töö kirjeldus

Lõunasöögi-kohviku abikokk.

Töö koka-abile on kindlasti väga huvitav ja mitmekesine.

Tähtsaim oleks , et läbi naerul näo ja töökate käte, valmiksid maitsvad salatid ja võileivad ning suussulavad maiused ning magustoidud.
Eriti super oleks, kui sul oleks peidus ka pagar-kondiitri soon või soov...

Abistada tuleks kuuma lõunatoidu valmistamisel ning teha ettevalmistusi järgmiseks päevaks.
Loomulikult tuleb hoida korras oma töökoht ja seadmed/vahendid.

Nõudmised kandidaadile

Tähtsam kooli-paberist on sinu SOOV! Soov valmistada maitsvat toitu.
Eelnevad kogemused antud valdkonnas on igati kasuks.

Kõige suuremad pluss-punktid saavad veel need, kellel ka catering-laudadele toitude valmistamise kogemused.

Ettevõte pakub

Pakume sulle meeldivat kollektiivi.
Töökohta kesklinnas, Pärnu mnt.-l.
Tööaega E-R, kellaajad kokkuleppel.
Headele tulemustele ka head palka.
Võimalus lisa teenida catering-üritustel.

Helista 56691430 ja küsi lisa!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. mai 2016
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2016

AG Service OÜ on ettevõte, mis opereerib kahte lõunasöögikohvikut Tallinnas Pärnu mnt.-l, me nimetame neid AG Cafedeks.
AG Cafe noorematel sõpradel on võimalus rentida ülipõnevat ralli-tuba.
Lisaks soovime olla oma klientidele heaks koostööpartneriks pidude, koosviibimiste korraldamisel ja peolaua katmisel.

Parim on kuulda rahulolevalt kliendilt, et on saanud rohkem, kui oskas oodata. AG Catering ei otsi standardlahendusi lühiajalise kokkuhoiu saavutamiseks, vaid oleme seadnud endale sihiks pakkuda ootusi ületavaid catering lahendusi erinevate meeldejäävate sündmuste raames. Selleks sobib ideaalselt sünnipäev, saunapidu, koosolek, pulm, lastesünnipäev või Teie mõni veel lennukam idee, kus saab pakkuda catering teenust.