Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343905

Abikokk- köögitööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate toitude valmistamine ja väljastamine
Abitööde tegemine
Köögi korrashoid

Ootused kandidaadile

Ausus
Kohusetundlikkus
Koostöövalmidus
Meeskonnatööle orienteeritus
Kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Meeldivat kollektiivi
Palka vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#343905

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

CVKeskus.ee klient

SI- SI on Pärnus tegutsev restoran
Itaalia köögi austajatele. Siin on hubane, sõbralik
ja soe – täpselt nagu ühes õiges kodurestoranis
olema peabki. Oleme oma ajaloohõngulises
koduvillas püüdnud luua just sellise õhkkonna ja
menüü, mis on lummanud meid igal Itaalia reisil.
Kuid miks rännata pikkade vahemaade taha, kui
killukese Itaalia päikest saab tuua ka Pärnusse.

Vaata rohkem