Värsked tööpakkumised

Abikokk (Hestia Hotel Europa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 612059

Tööpakkumise number

612059

Firma nimi peidetud Abikokk (Hestia Hotel Europa)

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kõrge kvaliteediga toidu valmistamine, et tagada kliendi rahulolu.

Nõudmised kandidaadile

Sul on kiired käed, selge pea, meeldib köögis toimetada?
Tule meile abikokaks!
Kasuks tuleb erialane haridus või varasem töökogemus toidu valmistamisel.

Omalt poolt pakume väärilist ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, stabiilset töökohta, arenguvõimalusi, kaasaegseid töötingimusi ning oma töötaja soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. september 2019
Kuulutus sisestati:
9. august 2019

Hestia Hotel Europa on neljatärnihotell Tallinna kesklinnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja ühte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.