Värsked tööpakkumised

Abikokk (Enicsi Daily lõunarestoran Elvas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387470

Tööpakkumise number

387470

Töö kirjeldus

- toidu valmistamine;
- abitööd köögis, toidu väljastamine klientidele teenindusliinis;
- nõude pesemine nõudepesumasinaga.

Nõudmised kandidaadile

- kiirus, puhtus, täpsus, positiivne ellusuhtumine;
- valmidus meeskonnatööks;
- valmis töötama öösiti.

Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustuses.

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi;
- arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises organisatsioonis;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht: Enics Eesti Daily lõunarestoran (Valga mnt 7A, Elva).
Tööaeg:
Osaline tööaeg (0,75), graafiku alusel: alates kella 07:00 -16:30/ 19:30-02:30.
3 päeva tööl, 3 ööd tööl, 3 päeva vaba. Graafikus saab ka kokku leppida.
Soovitav tööleasumise aeg: juulikuu 2015.

NB Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Tartumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. august 2015
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2015

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 450 inimese ning pakume oma teenust 70 erineval aadressil üle Eesti.