Värsked tööpakkumised

Abi- ja noorkokk väljastusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368903

Tööpakkumise number

368903

Firma nimi peidetud ABI- JA NOORKOKK VÄLJASTUSSE

Töö kirjeldus

• klientidele erinevate maitsvate roogade valmistamine vastavalt Lido retseptidele ja tehnoloogiale
• toodete üle arvestuse pidamine
• klientidega suhtlemine, uute toodete ja pakkumiste tutvustamine
• puhtuse ja korra hoidmine töökohas

Nõudmised kandidaadile

• Sul on tahe töötada meeskonnas
• oled positiivse ellusuhtumisega, aus, täpne ning vastutustundlik
• oled vähemalt 18. aastane
• suhtled eesti ja vene keeles
• kasuks tuleb eelnev töökogemus

• huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises toitlustusettevõttes
• tööalast väljaõpet peakokkade käe all
• nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
• soodustusi ja ühisüritusi
• võimalusi ettevõttesiseseks karjääriks
• stabiilset töökohta ja kindlat töötasu
• tööd graafiku alusel

Lisainfo

Pakume tööd veebruaris Ülemise keskuses avatavas uues Lido bistroo-restoranis.
Pakume tööd nii kuumas kui külmas köögis ja väljastuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. märts 2015
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2015

LIDO EESTI

Lido kuulub Läti päritolu bistroo-restoraniketti, kuhu kuulub 10 kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Lido toob teieni restorani parimad omadused: maitsev toit, võimaluse valida oma soovi järgi ja kiire teenindus. Nii pakub iseteenindusega õdus ja ruumikas restoran iga päev ligi 180 rooga. Lido Eesti on üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid, andes tööd ligi 100 inimesele.
PAKUME TÖÖD KOKKADELE NII KÖÖGIS KUI VÄLJASTUSES.