Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738062

A la carte kokk (Hestia Hotel Haapsalu Spa, majutusvõimalus)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on restorani Blu Holm külastajatele kõrgetasemelise ja kvaliteetsetoidu valmistamine, et tagada kliendi rahulolul.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kirg ja siiras huvi kokanduse vastu ning omadvarasemat töökogemust kokana. Oled täpne, aus, lojaalne, paindlik, tugevmeeskonnatöötaja, kuid omad samal ajal ka iseseisvat tegutsemisoskust. Oledvalmis töötama graafiku alusel (sh nädalavahetustel).

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat tööd ja eneseteostust professionaalses ning toetavas meeskonnas, paindlikku töögraafikut, kindlat töötasu, tasuta vee- ja saunakeskuse külastamise võimalust ning mitmeid teisi oma töötaja soodustusi. Vajadusel pakume ka majutusvõimalust (E-R).

Tööpakkumise number
#738062

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. november 2021
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2021

Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub täiuslikku lõõgastust uuenenud ja veelgi mõnusamas heaolumaailmas idüllilises Eesti väikelinnas Haapsalus.
Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahte Lätis.

Vaata rohkem