Värsked tööpakkumised

A´ la carte kelner/ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421031

Tööpakkumise number

421031

Töö kirjeldus

- Klientide teenindamine kohvikus ja restoranis vastavalt kõige kõrgematele teenindusstandartidele
- Aktiivne müük
- Korra ja puhtuse tagamine tööpiirkonnas

Pakume tööd täistööajaga graafiku alusel.
Töövahetused 12:00-23:30

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
- Sul on eelnev töökogemus A la carte restoranis vähemalt 1 aasta
- Oled kohusetundlik
- Sul on hea pingetaluvus
- Oled initsiatiivikas ja kiire taibuga
- Sulle meeldib meeskonnatöö
- Valdad heal tasemel eesti, inglise ja vene keelt
- Oled sõbralik ja positiivne

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega.

Kasuks tuleb

  • erialane haridus
  • kehtiv toiduhügeenikoolituse tunnistus ja tervisetõend

Ettevõte pakub

  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • Tööd meeldivas kollektiivis
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2016
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2016

ENZO on esinduslik ja kaasaegne kohvik ja restoran Tallinna sadamas, mis asub vaid mõne sammu kaugusel vanalinnast. Oleme modernses stiilis kujundatud restoran, mida iseloomustab iga detaili peensus ja omavaheline kooskõla, mis teeb ENZO külastamise unustamatuks sündmuseks. Avarad aknad, kõrged laed, valgusküllane saal ning kaunile miljööle hubasust lisav kamin- ideaalne kombinatsioon elegantsist, lihtsusest ja mugavusest, mis muudab ENZO sobivaks nii romantilisteks kohtinguteks, ärilõunateks,
suursündmuste tähistamisteks kui ka igapäevasteks kohtumisteks.