2023-08-23 14:48:55

Liitu Olympic Casino Pärnu meeskonnaga!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu rolliks on olla Olympicu esindaja ja meeskonna väärtuslik liige. Suurepärane klienditeenindaja pakub kvaliteetset klienditeenindust ja juhendab kliente vastavalt vajadusele. Lisaks tutvustab müügikampaaniaid ja tagab kõikidele klientidele esmaklassilise elamuse.

Ootused kandidaadile

Omad varasemat töökogemust klienditeeninduses ning oled vähemalt 21-aastane. Oled hea organiseerimisvõime ja pingetaluvusega ning suudad võtta vastu kiirelt otsuseid. Oled hea suhtleja ning tunned ennast mugavalt suheldes nii eesti kui ka vene või inglise keeles. Oled paindlik tööaja suhtes ning Sul on valmisolek töötada nii päevasel kui ka öisel ajal.

Ettevõte pakub

Oleme rahvusvaheline, innovatiivne ja elamusi väärtustav ettevõte ning teeme alati endast parima, et toetada isiklikku kasvu ning arengut. Pakume kiiret väljaõpet, rohkelt võimalusi eneseteostuseks ning seisame hea oma iga meeskonnaliikme potentsiaali täielikuks avamiseks. Meil on palju ühisüritusi ja elamusi, et luua meeskondade vahel hea koostöö, tugev sünergia ja arendada positiivset töökultuuri.