2023-08-23 14:48:55

Paadilaenutuse Instruktor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oleme suurim paadilaenutus ja aktiivseim harrastuskalapüügiteenust pakkuv ettevõte Eestis.

Meie varustusse kuuluvad 12 aeru- ja mootorpaati, 12 kajakki ja SUP lauad. Korraldame jõereise väikelaevaga Johanna. Rendime ja müüme kalastusvarustust. Veesõidukeid laenutatakse meie juures lõbusõidu, kalapüügi ja prügipüügi eesmärgil.

Ootused kandidaadile

Kui oled hea suhtleja ja sulle meeldib kala püüda. Sa armastad korda ning kasuks tuleb tehniline taip.

Sinu tööks on Sauga kaluriküla veepargi korrashoid, paatide ja kalastusvarustuse laenutamine ning aktiivne suhtlus külastajatega. Koostad paadilaenutuse lepinguid ja hoiad korda Bait Shop landipoes, komplekteerid ritvu ja valmistad ette paate. Väljastad paate, kalastusvarustust ja instrueerid vee peale minejaid. Oled instruktoriks õhkrelvade- ja vibulasketiirus ja abistad muude Sauga kaluriküla töödega. Karta ei tohiks sa ka murutrimmerit, sest Sauga jõekaldad vajavad hoolt. Oled füüsiliselt piisavalt sitke kui vaja midagi liigutada ja tõsta.

Me ei eelda, et oled juba hea kalastaja kuid huvi kalapüügi vastu peab olemas olema. Meie juures käib palju inimesi, kes teevad esimesi samme kalapüügis ning nad vajavad meie abi. Sina oled see kes aitab segada kokku nende esimese kalasööda, seab valmis õngeridva ja suunab jõe äärde kala õngitsema.

Ära karda, viime sind kõigega kurssi, õpetame välja. Tähtis on, et on tahtmine ja pealehakkamine.

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada looduskaunis kohas, turismi ja meelelahutussektoris.
  • Töö iseloom nõuab töötamist õhtuti ja nädalavahetustel. Töö toimub graafiku alusel.
  • Töötamise aeg kuni september täis- või osalise ajaga, arvestame sinu võimalustega graafiku tegemisel. Kaugemalt tulijatele on öömaja võimalus.

 

Ootame sind kandideerima! Konkurss kestab kuni 25.05.2024.