2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
6 - 7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda

PUHASTUSTEENINDAJAT, tootmispindade ja ühisala korrashoiuks.

MEIST

Tori vallas JABS Jõesuu aknad ja uksed tehases oleme pühendunud tipptasemel puittoodete valmistamisele alates 2001. aastast.

170 töötaja panustamisel valmivad uksed ja aknad Skandinaavia kodudele.

Ootused kandidaadile

OOTUSED UUELE KOLLEEGILE

✦ Eelnev töökogemus:

kasuks tuleb kogemus puhastusteenindajana ja teadmised puhastusvahenditest.

✦ Tähelepanelikkus, puhtuselembus ja põhjalikkus:

võime märgata pisidetaile tagab, et tootmis- ja ühisalad on alati puhtad ja korras.

✦ Usaldusväärsus ja kohusetundlikkus:

puhtus mõjutab otseselt tootmise kvaliteeti ja ohutust.

✦ Oled sõbralik, abivalmis ja soovid teha meeskonnatööd

✦ Hea rutiini- ja pingetaluvus

✦ Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

✓ Tööd E-R, 07:00-15:30

✓ Väljaõpet kohapeal

✓ Motiveerivat töötasu 6 - 7€/h bruto

✓ Meeleolukaid ühisüritusi

✓ Kvaliteetseid tööriideid ja isikukaitse-vahendeid

✓ Turvalist ja kaasaegset töökeskkonda

✓ Sõbralikku ja toetavat meeskonda

✓ Võimalusel transporti tööle ja koju