2023-08-23 14:48:55

Liiklusmärkide paigaldaja (Pärnu)

Töö kirjeldus

Meie eesmärk on tagada oma klientidele ja partneritele kõige turvalisemad ja eeskujulikumad töömaad Eestis. Selleks otstarbeks kasutame parimaid ja kvaliteetsemaid liikluskorraldus- ja ohutusvahendeid: ajutised liiklusmärgid, teepiirded, ehitusaiad, käigu- ja sõidusillad, teekünnisedja pinnasekaitsematid - need on vaid mõned tootegrupid millega igapäevaselt tegeleme. 

Aga parimatest toodetest üksi ei piisa, vaja on ka professionaalseid paigaldajaid, kes tooteid eeskujulikult ning professionaalselt klientide töömaale kohale viiks ning paigaldaks.

Töö iseloom ei ole kindlasti lihtsaimate killast - on pikki tööpäevi ja suuri raskuseid mida tõsta.

Sinu ülesandeks on erinevatel objektidel liikluskorraldustööde teostamine.

Sealhulgas:

  • ajutise liikluskorralduse üles seadmine vastavalt seaduses sätestatud punktidele;
  • liiklusmärkide ja muude liikluskorraldusvahendite transport ning paigaldamine;
  • objektide kontrollimine ja korrashoid (märkide ümbertõstmine, asendamine jms.).

Lisaks muud liikluskorralduse ning töömaaohutusega seotud ülesanded.

Kui kõhkled, kas saad ikka antud ametipositsioonil hakkama, siis kõige eelduseks on Sinu töötahe ja soov olla meeskonnamängija, kõige muu teeme Sulle ise selgeks koolituste, praktiliste näidete ja nõuannete abil.

Ootused kandidaadile

Sobid Ramuddeni meeskonda, kui sul on kiire õppimisvõime ja oskus aru saada liiklusskeemidest, oled kohusetundlik ja täpne, hea füüsilise vormiga ja sul on töötahe ning võime iseseisvalt tegutseda.

Tööks on vajalik eesti keele oskus, B-kategooria juhiloa olemasolu, samuti valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel. 

Kandideerimisel on eeliseks eelnev töökogemus liikluskorralduse või teedeehituse valdkonnas ning BE-, C- või CE-kategooria juhiloa olemasolu. 

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume Sulle häid töötingimusi ja töövahendeid, konkurentsivõimelist palka ning kindlasti toetavaid ja kaasamõtlevaid kolleege, kust ei puudu ka unustamatud ühised üritused väljaspool tööaega, sporditoetused ja nii mõnigi muu hüve veel. 

Koolitus ja väljaõpe on kohapeal.

Tööleping sõlmitakse esialgu teetööde hooajaks, kuni 30.11.2024, sobivuse korral on võimalik lepingut pikendada tähtajatuks.

Kui leiad, et see väljakutse sobib Sulle, siis ootame Sinu CV-d hiljemalt 29.06.2024.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge julgelt meie poole: +372 51 908 100.

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda