2023-08-23 14:48:55

Ehitusekspertiiside assistent

Töö kirjeldus

Projektibüroo OÜ ootab oma kasvavasse meeskonda ehitusekspertiiside assistenti, kes on valmis toetama projektijuhti tema igapäevases töös. Otsime inimest, kes on suurepärane suhtleja, suudab efektiivselt hallata dokumentatsiooni ning jälgida projektide tähtaegu. Kui oled korralik, täpne ja naudid mitmekesiseid tööülesandeid, siis see ametikoht on just Sinu jaoks. Liitu meiega ja aita kaasa projektide sujuvale läbiviimisele, tagades nende kõrge kvaliteedi ja efektiivsuse.

  • Projektijuhi abistamine ehitusprojektide ekspertiiside korraldamisel.
  • Ajakavade jälgimine ja projektide tähtaegades püsimise tagamiseks.
  • Suhtlus koostööpartneritega ja uute partnerite otsimine.
  • Aruannete koostamine ja esitamine ning dokumentatsiooni haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalase või sarnase valdkonna kõrgharidus omandatud, kuid oodatud on kandideerima ka viimase kursuse üliõpilased.
  • Oskus lugeda ja mõista ehitusjooniseid ning seletuskirju.
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea arvuti kasutamisoskus, sh MS Office programmid ja AutoCad/ZWCad.
  • Täpsus ja korrektsus dokumentide koostamisel.
  • Iseseisvus töös ja suutlikkus seada prioriteete.
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.

Omalt poolt pakume mitmekülgset tööd nooruslikus ja arenevas ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, tasuta auto parkimist, töökohta Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda