2023-08-23 14:48:55

Telefonist

Pro Nord Trade OÜ
Alates 1300 €/kuus Bruto
Osaline kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime kandidaati, kellel on kogemus telemarketingis ning huvi koristustööstuse vastu. See on suurepärane võimalus saada osa kiiresti arenevast koristustööstusest ja aidata ettevõttel laiendada oma klientide baasi.

Peamised ülesanded:

  • Teostada sissetulevaid ja väljaminevaid kõnesid potentsiaalsetele klientidele. Tutvustada ettevõtte koristusteenuseid ning vastata klientide küsimustele.
  • Aktiivselt jälgida müügikontaktide loomiseks ja müügivõimaluste avastamiseks turundusalaseid kanaleid, sh veebilehti, sotsiaalmeediat ja muud potentsiaalsetele klientidele suunatud platvormid.
  • Hallata klientide andmebaase ning jälgida ja täiendada nende kontaktandmeid.

Ootused kandidaadile

  • Kogemus telemarketingis on eeliseks. Varasem töökogemus koristustööstuses või teenindusvaldkonnas on samuti tervitatav.
  • Suurepärane suhtlemis- ja veenmisoskus, võime luua kiiresti usaldusväärseid suhteid klientidega.
  • Hea kuulamisoskus ning võime mõista klientide vajadusi ja soove.
  • Kasuks tuleb teadmiste omamine koristusteenuste või koristusvahendite kohta.
  • Iseseisvus ja motiveeritus, võime töötada eesmärkide nimel iseseisvalt.
  • Eesti ja soome keele oskus väga hea tasemel

  • Konkurentsivõimelist palka vastavalt kogemustele ning motiveerivaid boonussüsteeme.
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas koristustööstuses.
  • Võimalust kasvada ja areneda koos ettevõttega.

Kui tunned, et see ametikoht sobib sulle ning sa vastad eelnevalt mainitud nõuetele, siis ootame huviga sinu CV-d ja motivatsioonikirja.

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda