2023-08-23 14:48:55

Puidupingi operaator

Töö kirjeldus

AS Holttem on pidevalt arenev ettevõte- stabiilne ja personaalne. Meie ettevõte tagab pikaajalise koostöö kõigi huvirühmadega kogu väärtusahela ulatuses.Tegutseme ja mõtleme suurelt ning seoses sellega otsime oma meekonnaga liituma PUIDUPINGIOPERAATOREID

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat , kui oled püsiv ja järjekindel, õpihimuline, oskad töötada iseseisvalt ja meeskonnas ning kõigele lisaks tuleb kasuks kui omad tehnilist taipu.

Puidupingioperaatorina on Sinu ülesanneteks

• tootmisliini seadistamine ning sujuva töö tagamine

• valminud toodete kvaliteedi ning vastavuse tagamine etteantud mõõtudele ja kvaliteedi nõuetele

• kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

• stabiilset ja kindlat töökohta

• konkurentsivõimelist töötasu

• kaasaegset keskkonda ja töövahendeid

• toetavat meeskonda

Töötamine toimub kahes vahetuses ja töö sobib nii meestele kui naistele.Liitu meiega, saates CV aadressile holttem(at)holttem.ee Või helistades 9:00-16:00 E-R. +372 52 51 257 või kandideeri läbi CV-keskus

Lisainfo

Liitu meiega, saates CV aadressile textuur(at)textuur.ee
Või helistades 9:00-16:00 E-R. +372 43 51370
või kandideeri läbi CV-keskuse

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda