2023-08-23 14:48:55
Müügi- ja turundusassistent
VIP 1

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kiire kasvuga otsime oma meeskonda  MÜÜGI- JA TURUNDUSASSISTENTI.

Sinu tööülesanneteks on:

  • Suhtlemine klientide ja koostööpartneritega;
  • Pakkumiste koostamine  ja saatmine;
  • Müügiüksuse töö koordineerimine;
  • Himu õppida uusi oskusi rahvusvahelises ettevõttes.
  • Aruannete koostamine ja analüüsimine;
  • Arvete ja dokumentide koostamine;
  • Turu jälgimine ja analüüsimine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 1-aastane kogemus FMCG müügivaldkonnas;
  • Väga hea suhtlemisoskus nii  eesti kui ka inglise keeles;
  • Valdad eksperdi tasemel Excelit, PowerPoint ja Office365;
  • B-kategooria juhiload;
  • Majandusalane haridus või varasem töökogemus;
  • Täpsus ja põhjalikkus;

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

Konkurentsivõimelist töötasu, vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, põnevaid väljakutseid ja arenguvõimalusi, spordikompensatsiooni

Lisainfo

Kui tunned ennast ära siis võta ühendust info(at)baltikafood.com või kandideeri läbi värbamisportaali.

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda