2023-08-23 14:48:55
Ostu-müügispetsialist
VIP 2

Nurmiko Hulgi OÜ
Alates 1850 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oleme stabiilselt kasvav ettevõte ja seoses sellega vajame juurde häid spetsialiste, kel on soov anda ettevõtte arengusse oma panus. Sellest tulenevalt otsime oma meeskonda juurde ostu- müügi spetsialisti, kelle põhilisteks tööülesanneteks oleks:

  • Hankijatega suhtlemine ( kõnes ja kirjas inglise keeles )
  • Ostutellimuste vormistamine hankijatele
  • Logistika tellimine ja jälgimine
  • Arvete sisestamine, artiklikaartide korrastamine, hindade korrastamine
  • Kaupade e-poodi lisamine ja e-poe haldamine
  • Hinnakirjade ja pakkumiste koostamine
  • Pidev laoseisude jälgimine ja laoseisude põhjal optimaalse tellimuse koostamine
  • Pretensioonide lahendamine ja haldamine
  • Sortimentide koostamine suurklientidele
  • Sortimendi toodete laoseisude jälgimine ja tellimine
  • Müügiarvete ja müügitellimuste vormistamine
  • Kampaaniapakkumiste koostamine
  • Inventuuridel osalemine

Ootused kandidaadile

Otsitavale inimesele on meil järgmised ootused:

  • Hea ingliskeele oskus nii kõnes kui kirjas.
  • Hea läbirääkimiste oskus
  • Väga hea arvutikasutamise oskus ( Excel, laoprogrammide kasutamine, veebikeskonna haldamine )
  • Hea pingetaluvus
  • Innovatiivsus ja tahe midagi ära teha ning pidevalt edasi areneda
  • Eelnev minimaalselt 2 aastane töökogemus ostu-müügispetsialistina või sarnasel ametikohal.
  • Tööaeg E-R

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:

  • Huvitavat ja väljakutseid täis tööd
  • Eneseteostamise võimalust
  • Väljaõpet kohapeal
  • Tänapäevaseid töövahendeid
  • Lillelist töökeskkonda
  • Head ja toetavat kollektiivi
  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Ettevõtte ühisüritusi
  • Arenguvõimalusi ettevõtte siseselt

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda