2023-08-23 14:48:55

Psühholoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Valgejõe õppekeskuses (Tapal Lääne-Virumaal) oma meeskonda PSÜHHOLOOGI, keda huvitab põnev ja väljakutseid pakkuv töö keeruka taustaga noortega ning kes oleks toeks kolleegidele ja lapsevanematele lapse arengu toetamisel. Psühholoog toetab oma oskuste ja teadmistega nii lapsega töötavat meeskonda kui õpilase arengut individuaalsete tegevuste kaudu.

Ootused kandidaadile

  • soov pühenduda abivajavate noorte arengu toetamisele;
  • soov töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas;
  • väga head suhtlemis- ning koostööoskused;
  • oskus saada hakkama pingeolukordades;
  • erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või psühholoogi kutse;
  • eelnev kogemus töös erivajadustega lastega;
  • kõrgtasemel eesti keele ja soovitavalt vene keele oskus;
  • soovitavalt B-kategooria juhtimisõigus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalust töötada ja areneda koos pühendunud ning toetava meeskonnaga;
  • tänapäevaseid töötingimusi;
  • enesetäiendamise võimalust;
  • võimalust osaleda Erasmus+ õpirändes;
  • igakuist mittesuitsetaja lisatasu 50 eurot;
  • sportimise või tervisekindlustuse hüvitist 100 eurot kvartalis;
  • sõidukompensatsiooni neile, kes elavad kaugemal kui 50 km;
  • 56 päevast põhipuhkust;
  • töötasu kokkuleppel;
  • võimalust osaleda erinevatel ühisüritustel.