2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja Pärnu müügipunkti!

CVKeskus.ee klient
Alates 5.72 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kingiekspertide sekka uusi eesti keelt kõnelevaid müüjaid! Kingieksperdi ülesandeks on tunda kingitus.ee tootevalikut ning leida kliendile sobivaim elamus meie poolt pakutavate kinkide seast.

Kingiekspert on see, kes esindab kingitus.ee´d ning tekitab kliendis ja oma kaastöötajates hea tunde!

Pakume 0.75 kohaga liituda meie meeskonnaga, tööle asuda saab koheselt.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda kui omad:

  • Suurepärast suhtlemisoskust - kuulad aktiivselt, et mõista klientide vajadusi ja muresid.
  • Omad tootehuvi - tahad rohkem teada saada pakutavata toodete kohta. Hoiad end kursis valdkonna trendidega. Oskad enesekindlalt ja veenvalt edasi anda toote väärtust.
  • Empaatia ja mõistmisoskus - mõistad kliendi vaatenurka ja püüad pakkuda lahendusi.
  • Kiire kohanemisvõime - kohandud kiiresti muutustega turul või klientide eelistustega.
  • Pingetaluvus - kohtled tagasilööke õppimisvõimalustena ja jätkad paranemist.
  • Head ajaplaneerimist - haldad tõhusalt aega väärtuslike tegevuste prioriseerimiseks
  • Probleemi lahendamise oskused - tuvastad klientide väljakutsed ja pakud loovaid lahendusi.
  • Eesmärgile orienteeritud - püüdled isikliku ja professionaalse kasvu poole.
  • Meeskonnamängija - teed tõhusat koostööd kolleegide ja teiste osakondadega.
  • Pidevat õppimishimu - hoiad end kursis uute müügitehnikatega.

Ettevõte pakub

  • Ülimalt toredat tiimi, kes on Sulle alati toeks!
  • Paindliku graafikuga tööd
  • Tunnipalka ja motiveerivat boonussüsteemi
  • Ettevõttesiseseid sooduspakkumisi
  • Võimalust tiimiüritustel osaleda nagu ''Sita teeninduse õhtusöök'', ''Maagiline Õhtusöök'', Superdrive jpm
  • Tasuta treenimisvõimalust Golden Club spordiklubis või GraceFit online treeningutel peale katseaja läbimist
  • Talve-ja suvepäevi
  • Treeninguid ja koolitusi

... ja teisi boonuseid ning hüvesid