2023-08-23 14:48:55

Executive Assistant / Office Manager

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna kontorisse juhiabi-büroojuhti, kes toetaks ettevõtte juhtkonda ja meie töötajate heaolu (35-45 töötajat).

Edukas kandidaat peaks nautima mitmekülgset tööd, olema iseseisev ja mõistma töö konfidentsiaalset osa. Pakume tööd osalise- või täistööajaga.

Ootused kandidaadile

Meie juhiabi-büroojuhina:

  • vastutad rahvusvahelise juhtimismeeskonna koosolekute korraldamise, koosolekute protokollimise ja tegevuste jälgimise eest
  • haldad rahvusvahelise juhtimismeeskonna liikmete reisikorraldust
  • tagad dokumentide töövoo, korraldad dokumentide haldamist (juriidiline, rahaline jne)
  • tagad Tallinna bürootöö sujuva toimivuse
  • teed koostööd teiste riikide kontoritega
  • haldad vajadusel juhtimismeeskonna töökalendreid (Outlook)

Sa oled sobiv kandidaat, kui:

  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust sarnases rollis
  • valdad väga head eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • oled oskuslik MS Office programmide kasutaja (Word, Excel, PowerPointi, Teams).
  • oled iseseisev, detailidele orienteeritud ja dünaamiline
  • sul on "saab hakkama" suhtumine

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind:

  • põnev töö elektromobiilsuse revolutsioonilises harus
  • dünaamiline töökeskkond sõbralikus õhkkonnas
  • paindlik töögraafik, sh osalise tööajaga töötamise võimalus
  • mugavad töötingimused
  • ravikindlustus
  • lisa vaba päev sünnipäevaks, mida saad kasutada oma sünnipäevakuul
  • kontoris kohv/ tee/ suupisted ja toredad kolleegid