2023-08-23 14:48:55

PEAPROGRAMMEERIJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Peaprogrammeerijat, kes on valmis olema meie eriarendusüksuse tugisammas ja jätkama meie projektide läbiviimist väga kvaliteetsel tasemel ning näitama eeskuju veelgi paremate tulemuste saavutamiseks.

Sinu roll

  • Eestvedada ja mentordada arendusmeeskonda, tagades kõrge koodi kvaliteedi ja projektide eduka lõpuleviimise
  • Koordineerida arendustegevust, sealhulgas nõuete analüüsi, süsteemi kavandamist, kodeerimist, testimist, ja juurutamist
  • Töötada koostöös tootejuhtimise, disaini ja turunduse meeskondadega, et tagada terviklike ja turule sobivate lahenduste väljatöötamine
  • Juhtida tehnilist innovatsiooni ja pidevat parendamist, et tagada tehnoloogiliste eesmärkide saavutamine

Ootused kandidaadile

Sinult ootame

  • Kõrgharidus arvutiteaduses, tarkvaratehnikas või sellega seotud erialal
  • Vähemalt 5 aastat kogemust tarkvaraarenduse valdkonnas, sh vähemalt 3 aastat juhtival positsioonil
  • Põhjalikud teadmised kaasaegsetest programmeerimiskeeltest ja -raamistikest
  • Tugevaid oskuseid meeskonna juhtimises, projektijuhtimises ja strateegilises planeerimises
  • Väga head suhtlemisoskused ja võime töötada tõhusalt nii meeskonna sees kui ka teiste osakondadega

Ettevõte pakub

Miks Liituda Meiega?

  • Oled osa ettevõttest, mis väärtustab innovatsiooni ja pidevat arengut
  • Tööta tipptehnoloogiatega ja sea uusi standardeid tarkvaraarenduses
  • Pakume konkurentsivõimelist palka, suurepäraseid töötajate soodustusi ja ainulaadseid karjääri edenemise võimalusi
  • Võimalus mõjutada ettevõtte tehnoloogilist suunda ja arendusstrateegiaid

Lisainfo

Kodukontori võimalus