2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja La Dolce Vita restorani

CVKeskus.ee klient
Alates 6.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma Itaalia restorani, La Dolce Vita töökasse kollektiivi energilisi, aktiivseid ja positiivse ellusuhtumisega teenindajaid. Pakume tööd osalise või täistööajaga kandidaatidele.

Ootused kandidaadile

  • oled soovituslikult vähemalt 19-aastane
  • oled suure pingetaluvuse ning vastutustundega
  • eesti keele oskus emakeelena, võõrkeeltest on vajalik inglise keel ning ka vene keel tuleb kasuks
  • oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnana
  • oled rõõmsameelne, aus, korrektne, abivalmis ja kohusetundlik
  • sul on tahe teha tööd ning soov pakkuda meie külalistele ainult parimat kogemust
  • varasem vähemalt 1-aastane kogemus teenindajana

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • tasuta toidukord päevas
  • head töökogemust Tartu populaarseimas restoranis ja konkurentsivõimelist palka
  • soodustus toitudel ning jookidel
  • tööd graafiku alusel:

hommikune vahetus kella 12.00-17.00

õhtune vahetus kella 17.00-23.00

terve päev kella 12.00-23.00