2023-08-23 14:48:55

Vanametalli vastuvõtjat-klienditeenindajat,

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Paide  osakonda vanametalli vastuvõtjat-klienditeenindajat,

kelle põhiülesandeks on:

  • tootmisplatsil musta ja värvilise vanametalli vastuvõtmine
  • andmete arvutisse sisestamine
  • tõstukiga konteinerite teisaldamine
  • kauba kaalumine autokaaludega
  • müügilepingute vormistamine
  • kauba eest klientidele raha ülekandmine panga kaudu
  • aruannete koostamine ja edastamine
  • tehnika tundmine ja käsitsemisoskus

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • väga head suhtlemisoskust
  • kesk- või kesk-eriharidust
  • klienditeenindaja töökogemust
  • mehhanismide juhtimise kogemust
  • head eesti keele oskust
  • vene keele oskust vajaliku tööalase suhtluse tasemel
  • pingetaluvust
  • kohusetundlikkust ja täpsust

Soovitav on tõstukijuhi koolitustunnistuse omamine ja vastav töökogemus.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd
  • ametikohale vastavat palka
  • häid töötingimusi
  • erialast koolitust

Palume saata CV koos lühikese enesetutvustusega hiljemalt 30.märtsiks 2024 e-posti aadressile firma(at)kuusakoski.com märgusõnaga “Paide vastuvõtja konkurss”.

Kandidaate, keda ootame vestlusele, teavitame hiljemalt 10.aprilliks 2024 telefoni või

e-kirja teel.

Teistele eraldi äraütlemise teadet ei saadeta, kuid täname käesolevaga kandideerimast ja soovime edu.