2023-08-23 14:48:55

Toitlustuse vanemteenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

NOHOS JA NOMELIS KÄIVAD MAITSEV TOIT, HEA SELTSKOND JA ERAKORDSEDSÜNDMUSED KÄSIKÄES.

Kutsume oma meeskonnaga liituma uut kolleegi.

Meil on rahvusvaheline ja mitmekesine meeskond, kuhu otsime just sinusugust talenti ning kes aitab koos teenindusjuhi ja restoranide meeskonnaga iga restorani astuval külalisel tunda end oodatuna.

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle:

  • Sul on eelnev restoranide teeninduskogemus
  • Oskad näha suurt pilti ja hallata koos meeskonnaga kahte restorani
  • Naudid tööd rahvusvahelises meeskonnas
  • Väljendad end vabalt eesti keelt ning oskad suhelda ka inglise keeles

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Vaheldust pakkuvat tööd koos hea töötasuga
  • Rahvusvahelist meeskonda
  • Personali soodustusi nii restoranis, spaas, jõusaalis ja ööbimisi hotellis
  • Soodustusi hotelli partnerite juures
  • Mugavaid tööriideid meie poolt
  • Paindlikku töökoormust, võimalust töötada ka kooli kõrvalt
  • Toetavat meeskonda ja koolitusi sellel teekonnal