2023-08-23 14:48:55

Helpdeski spetsialist

OIXIO IT AS on suurimaid IT-taristu terviklahenduste ja -teenuste ning küberturbe ettevõtteid Eestis. 2024. aasta esimeses pooles liitub OIXIO IT AS-ga BRS Networks Baltic AS, mis on IT-täisteenusele ja ennekõike tööstussektorile orienteeritud ettevõte põhilise asukohaga Tartus. Koos otsime oma meeskonda uusi liikmeid nii Tallinnas kui Tartus!

Töö kirjeldus

  • Meie klientide toetamine ja neile erakordselt hea IT-vahendite ja -süsteemide kasutajakogemuse loomine.
  • Reegline toimub suhtlus kaugtoe vormis.
  • Töö on nii eesti kui inglise keeles.

Ootused kandidaadile

  • Sul on IT-alane haridus või töökogemus — tunned MS Windows Server/desktop operatsioonisüsteeme ja tead, mis on AD, AAD, GPO, DHCP, IP, gateway, DNS, VPN, ka Mac OS X võiks olla Sulle tuttav.
  • Sul on hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, saksa ja soome keele oskus on boonuseks.
  • Oled järjekindel ja soovid oma töös järjest paremaks saada.
  • Kliendi abistamine ja tema päeva rõõmsamaks tegemine on see, mis paneb sinu silmad särama!

  • Tuge teadmiste ja oskuste arendamisel nii töökohal kui erialastel koolitustel.
  •  Vaheldusrikast tööd, mis Sinu ambitsioonidest ja arengust sõltuvalt võib olla hüppeplatvormiks teistele ametikohtadele.
  • Kolleegide tuge nii sisseelamisperioodil, kui selle järgselt.
  • Mitmekülgset motivatsioonipaketti sh head töötasu.
  • Kaasaegseid töövahendeid.
  • Täistööaega, kaasaegse kontoriga Tartus või Tallinnas.

Lisainfo

Asukoht Tallinn või Tartu!