2023-08-23 14:48:55

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda uut sädelevat tähte, kes oleks abivalmis, empaatiavõimeline ja valmis pakkuma klientidele parimat teeninduskogemust. Kui sul on hea suhtlemisoskus, oled töökas ning naudid uusi väljakutseid, siis võid olla just see sära, keda me otsime!

Ootused kandidaadile

Sinu omadused:

  • Abivalmidus: sa ei karda astuda lisasammu, et kliendi päeva paremaks muuta
  • Empaatia: suudad kuulata ja mõista klientide muret ning leida neile parima lahenduse
  • Hea suhtleja: vestlus sinuga on nagu päikeseline päev - alati meeldiv ja positiivne
  • Töökus: sa panustad oma töösse südamega, et iga kliendi kogemus oleks eriline
  • Kohanemisvõime: uued väljakutsed on sinu jaoks võimalus kasvada ja õppida
  • Ajaplaneerimise oskus: haldad oma aega efektiivselt, et pakkuda kiireid ja tõhusaid lahendusi
  • Eesti ning inglise keele oskus: sinu tase on väga hea nii kõnes kui kirjas

Sinu Missioon:

Sinu ülesanne on olla klientide esimene kontakt, kes aitab neil lahendada küsimusi, probleeme või lihtsalt jagada positiivset energiat. Võid olla telefonikõne, e-kirja või live vestluse kaugusel, olles alati valmis panustama parimasse klienditeenindusse.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Vaheldusrikast ja põnevat tööd ning võimalust arenguks kiiresti kasvavas finantstehnoloogia ettevõttes
  • Motiveerivat töötasu ja spordikompensatsiooni ning lisahüvesid
  • Toredaid ühisüritusi kolleegidega
  • Võimalust töötada vahetustega graafiku alusel ja kodukontori päevi peale katseaja perioodi
  • Uudset töökeskkonda Tallinna Rotermanni kvartalis

Liitu meie meeskonnaga ja ole osa meie klienditeeninduse seiklusest, kus iga päev toob kaasa uue väljakutse!