2023-08-23 14:48:55

Keskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses maapõue ja energeetika valdkondade kiire arenguga otsime inimest, kes panustaks juba töös olevates ning uutes põnevates projektides välisõhu kvaliteedi mõju hindamisega seotud küsimuste lahendamisesse. Samuti pakume võimalust osaleda keskkonnaparameetrite mõõtmiste välitöödel (müratasemete mõõtmine, tolmu leviku mõõtmine, lõhkamisega kaasnevate maavõngete ja vibratsiooni mõõtmine, veetasemete ja veekvaliteedi mõõtmised).

Ootused kandidaadile

  • Sul on või on omandamisel loodusteaduste või keskkonnatehnoloogia alane kõrgharidus;
  • Sul on kogemused või varasem kokkupuude keskkonnamõju hindamistega (KMH);
  • Sa oled korrektne, täpne ning pead kinni kokkulepetest;
  • Sa väärtustad kvaliteetselt tehtud tööd;
  • Sul on autojuhi load.

  • Pakume väljakutset töötada kiirelt arenevas rahvusvahelises organisatsioonis;
  • Pakume võimalust töötada nii Tallinnas, Tartus kui ka kodukontoris;
  • Tulemusrikkaks tööks vajalikke vahendeid ja kaasaegset mugavat töökeskkonda;
  • Võimalust õppida erinevate kaarditöötluse ja modelleerimistarkvarade kasutamist;
  • Sõbralikku, nooruslikku ja toetavat kollektiivi, vahvaid ühisüritusi, reise jm ettevõtmisi;
  • Rohkelt enesetäiendamise võimalusi;
  • Tervise edendamise toetust jt hüvesid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu.

Kui soovid, et Inseneribüroo STEIGER oleks sinu esimene erialane töökogemus, võta palun ühendust.

Tahad teada rohkem?

Meie kontaktisik on Aadu Niidas, tel 52 11 133

Aadress Männiku tee 104/1, 11216 Tallinn. Internetis võid meid leida:

https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc https://www.facebook.com/steigerIB

Kui sul tekkis huvi, siis palun saada:

  • elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega;
  • motivatsioonikiri.