2023-08-23 14:48:55

Klienditoe spetsialist (tähtajaline, kaugtöö)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda lühemaks perioodiks abiks klienditoe spetsialisti!

Sinu, kui klienditoe spetsialisti tööülesanded hõlmavad:

  • sissetulevatele kõnedele ja kirjalikele pöördumistele vastamist;
  • kõnede registreerimist Jirasse;
  • andmete täiendamist süsteemis;
  • sissetulevate probleemide lahendamist parimal võimalikul viisil (sh: andmete kontrollimine, vajadusel probleemi eskaleerimine, EV laadijate staatuse jälgimine jmt).

Ootused kandidaadile

  • sul on tahe töötada õhtuti ja nädalavahetustel (õhtuti 18-23 + valveaeg hommikul 8-ni ning kogu nädalavahetus)
  • sul on väga heal tasemel suhtlemisoskus eesti ja inglise keeles
  • vene keele oskus suhtlustasemel
  • oled aus, kohusetundlik ja lahendustele orienteeritud
  • omad tehnilist taiplikkust

Kasuks tuleb:

  • Varasem kogemus klienditeeninduses

Ettevõte pakub

Mida me pakume:

  • Koolitusi, mis tutvustab teile uut vastutusala
  • Tööd, mida saab ühendada õpingutega või muude päevaste toimetustega
  • Osaleda autotööstuse tehnoloogilises revolutsioonis

NB! Palun saatke oma CV inglise keeles!