2023-08-23 14:48:55

Kokk / Sushi kokk

CVKeskus.ee klient
1650 - 2200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega pakume tööd sushi kokkadele kaasamüügi kohtades Mustamae, Kakumäe, Pirita ja Kesklinnas

Otsime oma meeskonda kokka / vanemkokka, ja sushi kokka Pirirta randa seoses rannahooaja algusega, kellel on väljaõpet, kogemust ning eelkõige kirge toidutegemise vastu.

Positiivne töösse ja kaaslastesse suhtumine on ka muidugi olulised

Cafe Velveti kokk oskab valmistada toitusid tellimuste järgi, arvestab külaliste soovidega ning tunneb menüüd. Oskab töötada väljastuses, kuumas köögis kui ka teha ettevalmistusi. Köögis ollakse toeks teineteisele ning koos hoitakse puhtust ja korda.

Sushi Velveti kokk oskab valmistada toitusid tellimuste järgi, arvestab külaliste soovidega ning tunneb menüüd. Oskab töödata väljastuses, suhsi köögis kui ka teha ettevalmistusi. Köögis ollakse toeks teineteisele ning koos hoitakse puhtust ja korda.

Oskab tellida kauba ja kontrollida tellimuste õigust, vastutab kvaliteedi eest ning hoiab köögi taset kõrgel tasemel.

Ootused kandidaadile

  • Meile on oluline, et oleksid töökas ja kohusetundlik.
  • Et naudiksid meeskonnas töötamist ning oled abivalmis.
  • Pead kinni töökorraldusest, hügieenireeglitest ning seisad selle eest, et külastaja rahule jääks

Ettevõte pakub

  • Tööle väärilist palka
  • Töökaid töökaaslaseid
  • Sõbralikku töökeskkonda
  • Võimalust areneda ning oma ideid ellu viia